Dom, ul. Działkowa
Działkowa, Jabłowo, pomorskie
- 860 000 zł
- 193 m²
- 4 455,96 zł/m²
Kamila Kramm
Skontaktuj się
Dom, ul. Działkowa
Działkowa, Jabłowo, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom, ul. Działkowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
860 000 zł 193 m² 4 455,96 zł/m²
dom wolnostojący
4
879 m²
na podjeździe
2008
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
879 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2008Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 860 000 zł (4 455,96 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 193 m² (113,70 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2008
- okna: plastikowe
- Działka: 879 m²
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: KOCIEWSKIE NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 415271
Lokalizacja
- Adres: Działkowa, Jabłowo, Starogard Gdański, starogardzki, pomorskie
Opis nieruchomości
DOM WOLNOSTOJĄCY + NIEZALEŻNA KAWALERKA | JABŁOWO | 113,70 m²
Funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Jabłowo koło Starogardu Gdańskiego, o powierzchni 113 m² z niezależną częścią mieszkalną o powierzchni ok. 19 m², idealną pod wynajem, działalność lub jako komfortowa przestrzeń dla gości bądź rodziny.
Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, w otoczeniu terenów zielonych, lasów oraz licznych tras rowerowych. (...)